• 13 mei 2023
  • info@elfmerenfietstocht.nl

Leuk dat je weer mee gedaan hebt

Leuk dat je weer mee gedaan hebt

Het was weer een mooie dag!!!!

Beste deelnemer

Met meer dan  2500 deelnemers was de 53e RTC Rally 11 Merentocht weer een groot succes. Heerlijk fietsweer met zoals gebruikelijk bij deze tocht een pittige westenwind, geen ongelukken en weinig pechgevallen kortom een fantastische ambiance en sfeer van start tot finish. We hebben genoten van deze mooie fietsdag en danken alle 11-merenrijders voor hun deelname. 

Ook Sportplaat stond weer langs de routes. Op www.sportplaat.nl vind je de foto’s.

RTC Rally organiseert niet alleen de 11 Merentocht, maar nog veel meer fietssportactiviteiten. Onze club bestaat al 56 jaar en heeft een groeiend aantal actieve leden. Voor het toerfietsen kun je meefietsen met verschillende groepen. Op dinsdag en donderdagochtend wordt er om 9.00 uur gestart; op zaterdag wordt er met 3 groepen gefietst, start iedere zaterdag om 9.00 uur, start to bike en clinics ter voorbereiding op de 11 meren en 11 stedentocht. Op maandagavond is er een duurrit start 18.30 uur en op woensdagavond vanaf 18.30 uur is er een interval training. Kom eens meefietsen bij één van onze activiteiten. Wanneer je aansluit bij onze club dan heb je elke week gegarandeerd een leuke toertocht met een wegkapitein die de route kent en het tempo van de groep onder controle houdt. Bekijk de website en wordt lid.

Voor 2023 staat de 54e RTC Rally 11 merentocht op zaterdag 13 mei 2023 gepland. Zet deze datum nu alvast in je agenda.  

RTC Rally Sneek.
www.rtcrally.nl
www.elfmerenfietstocht.nl
info@elfmerenfietstocht.nl
info@rtcrally.nl

Total Page Visits: 12532 - Today Page Visits: 9
Sjouke Aukema